قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

تمامی مشترکینی که از خدمات و سرویس های شرکت خلیج سرور استفده میکنند موظف به رعایت تمامی بند های قوانین ذکر شده میباشند و در صورت عدم رعایت یکی ازآنها  شرکت خلیج سرور حق این را دارد که سرویسشان را مسدود یا به حالت تعلیق درآورد و در صورت درخواست بک آپ می بایست جرایم مربوط به تخلف را پرداخت کند.هر گونه تخلف از جانب مشتریان بر عهده خود آنهاست و خلیج سرور هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد.
 
1- سرویس ‌گیرنده موظف است،تمامی اطلاعات حقیقی  خود از جمله نام و نام خانوادگی و سایر اطلاعات که در سایت در خواست میشود را،به طور کامل و دقیق ثبت نماید.
 
2- تمامی فعالیت های مشتریان از جمله تبادلات در IP ها و سایت های خاص که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد، بر عهده خود مشتری بوده و خلیج سرور هیچ مسئولیتی ندارد. 
 
3- خلیج سرور هیچگونه مسئولیتی نسبت به اختلال ایمنی سرویس ها ناشی ازنرم افزارها ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند پورتال‌ها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها را ندارد.
 
4- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد اقدام به Spam ننماید، هیچ‌کدام از سایت‌ها و سرویس‌های خود و مشتریان را به‌وسیله‌ Spam ( نامه‌های ناخواسته ) تبلیغ ننماید و امکان Spam را برای شخص ثالث فراهم نیاورد. سرویس دهنده متعهد می گردد که IP های ارائه شده در هیچ یک از بلک لیست های معتبر واقع نشده باشد، و در غیر اینصورت  اقدامات مقتضی جهت خروج IP ها از بلک لیست های مربوطه را مبذول نماید. بر همین اساس در مورد اسپم شدن ایمیل ها در یاهو و سخت گیری های بی مورد آن، سرویس دهنده دارای تعهد نمی باشد و در این باره هیچ گونه حقی مبنی بر فسخ قرارداد برای سرویس گیرنده موجود نمی باشد.
 
5- شرکت خلیج سرور حق دارد هر زمان که نیاز بود نسبت به کنترل اطلاعات حقیقی کاربران اقدام نمیاد و اطلاعات تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید.
 
6- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد که قوانین کپی رایت ایران و الملل که در سازمان تجارت جهانی WTO ذکر شده است را رعایت نماید و در صورت شکایات از جانب افراد یا سازمانی های حقیقی و حقوقی ، خلیج سرور قادر خواهد بود طبق مدارک و مستندات به تعلیق سرویس اقدام کند.
 
7- روش ارتباطی خلیج سرور با خریداران، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت هایی که از سمت حساب کاربری سرویس گیرنده ،در سایت خلیج سرور ثبت شده است. و روش ارتباطی خریدار با خلیج سرور، ثبت تیکت در پورتال مشتریان با دریافت شماره   پیگیری تیکت و یا ارسال پیام به آیدی های ذکر شده در سایت در پیام رسان های مجاز میباشد.
 
8- سرویس گیرنده می بایست متناسب با نیاز خود اقدام به تهیه سرور نماید و سرویس دهنده قادر خواهد بود جهت جلوگیری از مزاحمت ها و آسیب های احتمالی برای دیگر کاربران ،از ادامه خدمات رسانی به کاربران پرمصرف خودداری نماید.
 
9- قوانین خلیج سرور براساس تابعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه خلیج سرورمیباشد و چنان چه هر کدام از این قوانین تغییر یابند،خلیج سرور موظف به تغییر قوانین سایت و اطلاع رسانی قوانین جدید خواهد بود.
 
10- سرویس گیرنده متعهد می گردد، که از سرویس هایی همچون  Proxy و یا VPN که  که بصورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار دارند و به صورت اشتراکی است استفاده ننماید. استفاده از این نوع سرویس ها در صورتی که نیاز به authenication داشته باشند بلا مانع می باشد.
 
11- اگر سرویس گیرنده درخواست ارتقا ویا تنزل سرویس مورد اجاره خود نماید،این عمل با احتساب هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس انجام میگیرد.
 
12- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود که از سرویس‌های خود برای اعمال غیر قانونی از جمله نفوذ، اختلال، خراب‌کاری استفاده نکند و هیچ‌گونه نرم‌افزار کنترل و بازدید از شبکه (Network Monitoring and Surfing Tool) را بدون تایید قبلی از خلیج سرور بر روی سرور‌های خود نصب نکند.
 
13- شرکت خلیج سرور حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. و این کار به کاربرانی که سرویس فعال دارند از یک روز تا یک ماه قبل از انجام کار به انها اطلاع رسانی میشود و خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.
 
14- در صورتی که سرویس گیرنده، خدمات پشتیبان گیری سرویس دهنده را سفارش نداده باشد، از دست رفتن داده ها به هر دلیلی که باشد، هیچ مسئولیتی متوجه سرویس دهنده نخواهد بود.
 
15- بعد از عقد قرارداد و یا واریز هزینه، قرارداد قابلیت لغو ندارد مگر در مواردی که اختلالات جدی در ارائه سرویس پیش آمده باشد.
 
16- حداقل زمان تحویل سرویس ها 5 ساعت و حداکثر آن 2 روز کاری میباشد.
 
17- خلیج سرور موظف به رعایت محرمانگی تمامی اطلاعات و نرم افزار های ذخیره شده کاربران در سرویس  های خریدار میباشد و پس از عدم تمدید و یا جمع آوری سرویس ها توسط سرویس گیرنده، این اطلاعات طی 24 ساعت پاک میشوند.لذا در صورت درخواست بک آپ بعد از جمع آوری سرویس، تا 24 ساعت اقدام نمایید.
 
18- در صورت استفاده سرویس گیرنده از نرم افزار هایی از قبیل پورت اسکنر،کرکر ویا  نرم افزار های حملات دیداس به شدت با آنها برخورد شده و به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد.
 
19- در صورت تغییر در نرخ ارز ( بازار آزاد ) ، حق تغییر در قیمت انواع سرویس و هزینه لایسنس ها ، در میانه دوره برای سرویس دهنده محفوظ می باشد.
 
20- كلیه هزینه ها و خسارات ناشی از حملات dos ( اعم از اقدام به حمله و یا دریافت حمله ) شامل هزینه های ترافیک مصرفی و هزینه های نیروی انسانی درگیر در مسئله بر عهده سرویس گیرنده می باشد.
 
21- خلیج سرور تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس ها  آشنائی داشته باشد و خلیج سرور مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.
 
22- خلیج سرور تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی مشتریان به سروراختصاصی میشود مسئول پشتیبانی فنی بوده و در صورتی که بروز مشکل به خاطر سو عملکرد خریدار باشد هزینه پشتیبانی طبق تعرفه سایت از خریدار اخذ میشود.
 
23- در صورت بروز مشکل سخت افزاری که موجب عدم دسترسی به سرور شود خریدار موظف به اعلام مورد به بخش پشتیبانی خلیج سرور بوده و خلیج سرور پس از اطلاع موظف به تعویض سخت افزار معیوب طی ۷روز کاری و به صورت رایگان می باشد و در صورت به طول انجامیدن عملیات ،مدت زمانی که سرویس مشتری معلق مانده است به سرویس آنها اضافه میشود.
 
24- نگهداری داده های حسابداری، فیش بانکی و یا حواله ای  تنها تا ۶ ماه پس از واریز انجام میگیرد
 
25- اشتراک‌گذاری رمز عبور اکانتها مجاز نیست. اشتراک گذاری رمز اکانت خود کاربر یا کاربر دیگری به هر نحوی مجاز نیست ومسئولیت اینکار به طور کلی با صاحب اکانت خواهد بود. و هر گونه ادعای هک، لاگین غیر مجاز و خسارت های وارده از محل این اتفاق بر عهده صاحب اکانت خواهد بود.
 
26- از خطاها و باگ های سایت، درگاه پرداخت و سرور های مجازی و دیگر سروریس ها  نمی‌توان به نفع خود سو استفاده کرذ بلکه این خطاها باید به تیم پشتیبانی گزارش داده شوند. سوء استفاده از هرگونه خطا و باگ مشمول مجازات سنگین خواهد شد و شرکت خلیج سرور می تواند از فرد و یا افراد خاطی شکایت رسمی در مراجع قضایی بکند.
 
با سپاس